Haber Detayı
08 Mayıs 2020 - Cuma 12:45 Bu haber 1864 kez okundu
 
PİRAZİZ'DE PASTANEYE YAZILAN CEZA TEPKİ TOPLADI !
Piraziz Yeni Mahallede bir fırına yazılan ceza sosyal medyada vatandaşların tepkisi topladı.
PİRAZİZ Haberi
PİRAZİZ'DE PASTANEYE YAZILAN CEZA TEPKİ TOPLADI !

Koronavirüs tedbirlerine uymadığı gerekçesiyle Erkan Terzioğlu'nun işletmeciliği yaptığı Ediz Pastanesine 3,150,00 TL ceza yazıldı.  Terzioğlu sosyal medya hesabından ceza tutanağını '' Saat 5. 20 fırın içinde pide pişiyor diye yazık işler nasıl diyen yok eleman çalıştırıyon çark dönüyomu bu arada iftar 7.39 da '' notuyla paylaştı.

 

YAZILAN CEZAYA VATANDAŞLAR SOSYAL MEDYADA TEPKİ GÖSTERDİ !

Basri Şenel: Para lazım para geçmiş olsun

Raşit Yılmaz: One bu seneki pidenin karları gitti

Ercan Arslan: Bu milleti bukadar bunaltmanın anlamı yk hayırlı sı olsun bakalım

Murat Bilgin: İtiraz et kardeş, iftara 2 saat kala üretim duracak, 5"20 iftar 7"40,saat beş te deyil iftara 2 saat kala üretim sonlanacak, O işgüzar memurlar birilerinin gazna gelmiş yada bişey gıcık olmuş, pasif olma hakkını ara

Ismail Aydın: Ben de yedim 3150tl ceza. Saat 5 oldu mu bekçiler fırınımın önünde. Ondan sonra da yarım saat arayla polisler geçip duruyorlar fırının önünden kendimi kaçak bir iş yapıyormuş gibi hissediyorum. İşin diğer bir boyutu da aynı cezalar Bulancak ilçesinde de bazı fırıncı arkadaşlara da kesilmiş saat 6 dan sonra ve 385tl olarak. Piraziz de neden 3150 TL onu da anlamış değiliz.

Mustafa Akçay: Erkan usta beni tanıdın umarım sen zamanında bazı şeyleri farklı çıkarttın allah işte hiç zamanı evmez döner dolaşır bulur insanı yinede bizde insanlık kalsın geçmiş olsun ...

Vedat Kelleci: Bizim memurumuza vur diyince öldürüyor.Hepsi böyle değil ama bir çoğu böyle.3150 tl cezamı olur asgari ücretin 2324 tl olan ülkede.Büyük geçmiş olsun.

Engin Altunsoy: İdare edin keyfi uygulama kendilerini kabul ettirmeye uraşıyorlar bulancak da herşey idare ediliyor ama pirazizde ikdidar yünetimi zaten yok

Hasan Günaydın: Erkan slm. Yönetmeliği okudum iftardan 2 saat önce sonlandırın diyor.İtiraz edin.

Mustafa Arslan: Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır.

Cevat Takır: Öyle bir ceza olmaz itirazedin.

Cengiz Sarı: Milleti bukadar sık boğaz ettikleri sürece can yanmaya başlar yakında.zaten herkes virüs davasından maddi manevi kan ağlıyor bide bunlar can sıkıyor.biraz esnek davranmak gerekir diye düşünüyorum.

Emin Pekdemir: Çok geçmiş olsun...biraz esnek davranılması daha doğru olurdu diye düşünüyorum

Kadir Sarı: Sayın Kaymakamım bizlere Ekmek yapan Esnafa Böyle bir ceza yazmak hiç hoş olmamış sizden ricam bu cezayı tekrardan gözden geçirmenizi ve iptal etmenizi sizlerden bir vatandaş olarak talep etmekteyim. yıllardır bu insanlar bizlere hizmet ediyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: PİRAZİZ'DE, PASTANEYE, YAZILAN, CEZA, TEPKİ, TOPLADI, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı