Astroloji

 

 

 
Akrep (03.07.2022)
Takıntı ve hırslarınıza karşı yeni bir çözüm geliştirebilirsiniz. Sahip olma ve kontrol etme dürtünüzü kontrol altına almanız gerektiğini fark ediyorsunuz. Eşiniz, aile büyükleriniz ya da fikrine önem verdiğiniz insanlarla yapacağınız konuşmalar kendi içinizde büyük farkındalıklar yaşamanızı sağlayabilir.
 
Aslan (03.07.2022)
Her şeyden sıyrılıp sadece keyifli ve hareketli bir gün geçirmeye ihtiyacınız olabilir. Farklı organizasyonların ve çevrelerin içinde yer alabilirsiniz. Beklenti ve isteklerinizi belirlemek yerine öncelikle neyden keyif aldığınıza, sizi neyin beslediğini bulmaya çalışmalısınız. Kendinizin ve tutumlarınızın farkında olun.
 
Balık (03.07.2022)
Evde ailenizi ve arkadaşlarınızı ağırlayabilirsiniz. Hayatın akışı içinde zaman ayıramadığınız konulara ve insanlara odaklanmak, sizin de kafanızı boşaltmanızı sağlayabilir. Önemli konuşmalar gerçekleşebilir ancak duyduklarınızdan emin ve söylediklerinizin farkında olmanız, olası olumsuz durumların önüne geçecektir.
 
Başak (03.07.2022)
İş arkadaşlarınızla iş dışında programlar yapabilirsiniz. Farklı konulardan ve insanlardan bahsetmek, bu konuda çok fazla bilgiyi açığa çıkarabilir. Dedikodu ve ithamlara sebebiyet vermemelisiniz. Güne, hayatınızı pratik hale getirecek konular sığdırmaya çalışın.
 
Boğa (03.07.2022)
Para harcama eğiliminizin yüksek olacağı bir gündesiniz. Sevdiklerinizle ya da tek başınıza vakit geçirmek, mutlu olacağınız küçük büyük yatırımlar yapmak isteyebilirsiniz. Neyi neden yaptığınızı bilerek hareket etmeniz, yeni haftada ekonomik sorunlar yaşamanızı engelleyebilir.
 
İkizler (03.07.2022)
Duygusal ihtiyaçlarınızı karşılamak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla vakit geçirmek, ilişkinize zaman ayırmak ya da kişisel bakımınızla ilgilenmek bu ihtiyacı büyük oranda karşılayabilir. Kendi isteklerinize önem verirken karşı tarafın düşüncelerini dinlemek, bugünü daha keyifli hale getirebilir.
 
Koç (03.07.2022)
Yeni fikirler üzerinde çalışabilir, çıktığınız yolculuklarda tanışacağınız insanlardan ilham alabilirsiniz. Çevrenizdekilerin tecrübelerinden faydalanmak size farklı bakış açıları da kazandırabilir. Konuşmalarınıza özen göstermeniz, düşünmeden hareket ettiğiniz noktalarda bırakacağınız izlenimi düşünmenizde fayda var.
 
Kova (03.07.2022)
Duygularınızı gizlemekte zorlanabilirsiniz. Hatta gizlemek yerine daha çok açığa vurmaya da çalışabilirsiniz. Bu bir aşk itirafı şeklinde olabileceği gibi, sevdiğiniz etkinliklere ve insanlara zaman ayırmak şeklinde de olabilir. Meraklı ve hevesli halleriniz size yeni bir hobi, fikir kazandırabilir.
 
Oğlak (03.07.2022)
Ev işleriniz, yeni hafta için hazırlıklarınız tüm zamanınızı alabilir. Yapmak istediklerinizi ertelemek ya da farklı şekillerde uygulamak yerine olanı olduğu gibi yaşamaya çalışmalısınız. Yorgunluk ve stres etkisiyle hem fiziksel hem de iletişimsel kazalara karşı dikkatli olmanızda fayda var.
 
Terazi (03.07.2022)
Hiç yapmadığınız işlere, hiç düşünmediğiniz konulara meyilli olabilirsiniz. Merak dürtünüz, yeni deneyimlerin önünü açacaktır. Bu durum gün boyu sürmese de kısa zaman sığdıracağınız konuşmalardan yeni bir motivasyon elde edebilirsiniz. Sınırlarınızı değiştiriyorsunuz.
 
Yay (03.07.2022)
Özel hayatınızla ilgili konuşmalar ve kararlar gündeminizde yer edinebilir. Farklı fikirler bir tartışma ortamı yaratabilir. Birbirinizi dinlemeye ve anlamaya yönelik çaba göstermek, sorunları büyümeden çözecektir. Doğaçlama gelişen bir plan üzerinizdeki etkiyi kolayca atmanızı, günü keyifli kapatmanızı sağlayabilir.
 
Yengeç (03.07.2022)
Güvensiz ve takıntılı bir ruh hali içinde olduğunuzu düşünebilirsiniz. Bu düşünceyi, hissettiklerinizi güvendiğiniz kişilerle paylaşarak aşabilirsiniz. Gerçeklere odaklanmalısınız. Bugün alacağınız haberler bunu yapmanızı kolaylaştıracaktır.

 

 

 

Haber Yazılımı