Haber Detayı
22 Şubat 2019 - Cuma 21:49 Bu haber 2395 kez okundu
 
BAŞKAN GÖRGÜLÜOĞLU HİZMET ÜRETMEYE DEVAM EDİYOR !
Piraziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu, görev süresinin ilk 5 yılında gerçekleştirdiği hizmetler ile Piraziz’in kaderini değiştirmeye devam ediyor.
- Haberi
BAŞKAN GÖRGÜLÜOĞLU HİZMET ÜRETMEYE DEVAM EDİYOR !

Göreve geldiği günden bu yana yaptığı çalışmalar ile herkes tarafından takdir ile karşılanan Başkan Görgülüoğlu, Piraziz için çok önemli bir projeyi daha hayata geçirdi.

Kanalizasyon Arıtma ve Derin Deniz Deşarjı 

Kanalizasyon arıtma ve Derin Deniz Deşarjı projesinin yer teslimini gerçekleştiren Piraziz Belediyesi, Piraziz’in büyük bir sorununu da ortadan kaldırmak için ilk adımı attı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Piraziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu ; ' Ön Arıtmalı Derin Deniz Deşarjı Proje ihalesine ait yer teslimi İlbank A.Ş Yüklenici firma ve belediyemiz tarafından 21.02.2019 tarihinde imzalanmıştır. Projede ön arıtmalı derin deniz deşarjı kollektör hattı deniz içine doğru en az 1300 m uzunlukta ve en az 350 mm çapında olacaktır. Sözleşme süresi 300 gün olan ihalenin bitmesi akabinde tesis yapım ihalesi yapılacaktır. İlçemize Hayırlı olsun ' dedi.

Derin deniz deşarjı nedir?
Endüstriyel atıksuları, soğutma sularını, yerleşim alanlarının kanalizasyon sularını, sellenme sularını, bazı durumlarda arıtıldıktan sonra, açıkta deniz dibine bir pompa ve boru sistemi ile verilmesi.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, GÖRGÜLÜOĞLU, HİZMET, ÜRETMEYE, DEVAM, EDİYOR, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı