Haber Detayı
27 Mayıs 2021 - Perşembe 12:24 Bu haber 6467 kez okundu
 
Piraziz Hükümet Konağı Çalışmalarına Başlandı
Piraziz Kaymakamı Furkan Başar, ihalesi tamamlanarak yapımına başlanan Piraziz hükümet konağı alanında incelemelerde bulundu.
PİRAZİZ Haberi
Piraziz Hükümet Konağı Çalışmalarına Başlandı

2021 yılında yatırım planına alınan, 9 milyon 853 bin TL yatırım bedeli ile ihalesi yapılan ve 400 gün içinde bitirilmesi planlanan yeni hükümet konağı alanında incelemelerde bulunanan Piraziz Kaymakamı Furkan Başar yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı.
İlk kepçenin vurulduğu arazideki gerçekleşen programa, Piraziz Kaymakamı Furkan Başar, İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Yeniay, AK Parti Piraziz İlçe Başkanı Ünal Aşık ve yönetim kurulu üyeleri, Daire Amirleri ve İl Genel Meclisi Üyeleri Cafer Mavi ile Tecat Şahin katıldı.


KAYMAKAM FURKAN BAŞAR'DAN TEŞEKKÜR'!
İlçe Kaymakamı Furkan Başar bu önemli yatırımın ilçemize kazandırılmasında emeği geçen başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu' ya, Giresun Valisi Enver Ünlü' ye, Milletvekilleri; Cemal Öztürk, Kadir Aydın ve Sabri Öztürk’e, konuyla yakından ilgilenen AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan'a ve tüm emeği geçenlere teşekkürlerini iletti. Program, İlçe Müftüsü Haydar Bektaşoğlu' nun yaptığı duayla son buldu.

MHP PİRAZİZ İLÇE BAŞKANI HASAN ÖZTÜRK'DEN TEPKİ!

MHP Piraziz İlçe Başkanı Hasan ÖZTÜRK İlk kepçenin vurulduğu arazide gerçekleşen programa davet edilmediği için Kaymakamlığın Sosyal Medya hesabına yaptığı yorumla tepkisi koydu! 
 
 
 
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Piraziz, Hükümet, Konağı, Çalışmalarına, Başlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı