Haber Detayı
14 Mart 2022 - Pazartesi 13:39 Bu haber 3969 kez okundu
 
Piraziz Belediyesi’nden karla mücadele seferberliği !
Piraziz Belediyesi Yoğun kar yağışının yaşandığı bölgemizde, yolları açık tutmak için gösterdiği performans tam not aldı
PİRAZİZ Haberi
Piraziz Belediyesi’nden karla mücadele seferberliği !

Piraziz Belediyesi karla mücadele ekipleri yoğun kar yağışı ile birlikte ilçede olumsuz bir durum yaşanmaması için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu'nun talimatları doğrultusunda Belediye ekipleri teyakkuza geçerek, İlçenin kırsal mahalleleri başta olmak üzere karla mücadele çalışmalarını  mesai mefhumu gözetmeksizin sahada kalarak yoğun bir şekilde sürdürüyor.

Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu, “Ekiplerimiz kar yağışının ilk anından itibaren ilçemizde özveriyle çalışmalarını sürdürüyor. Yoğun kar yağışının olumsuzluklarını ortadan kaldırmak için tüm ekiplerimiz görevlerinin başında teyakkuz halinde.'' açıklamasında bulundu.

VATANDAŞLARDAN TEŞEKKÜR!

Vatandaşlar, Piraziz'de kar yağışının ilk anından itibaren yol açma çalışmalarını büyük bir özveri örneği sergileyerek sürdüren Piraziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu ve ekibine teşekkür ettiklerini söylediler. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Piraziz, Belediyesi’nden, karla, mücadele, seferberliği, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı