Haber Detayı
21 Ekim 2019 - Pazartesi 09:53 Bu haber 2919 kez okundu
 
PİRAZİZ'Lİ ÖĞRENCİLERİMİZDEN MEHMETÇİĞE SELAM VAR !
Piraziz 15 Temmuz Şehitler Ortaokulu öğrencileri Barış Pınarı Harekatına destek vermek ve askerimizin yanında olduklarını göstermek amacıyla kendi aralarında topladıkları 1071 Türk Lirasını TSK Güçlendirme Vakfı'na bağışladı.
PİRAZİZ Haberi
PİRAZİZ'Lİ ÖĞRENCİLERİMİZDEN MEHMETÇİĞE SELAM VAR !

 Bağış dekontu ile birlikte, sınır ötesinde görev yapan askerlerimize ulaştırılmak üzere yazdıkları mektupları ve evlerinden getirdikleri Giresun Fındığını, 18 Ekim Cuma günü Piraziz Jandarma Komutanlığı'nı ziyaret ederek, Jandarma Komutanı Taylan ARSLANCA'ya teslim ettiler.

Öğrencilerimize İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yunus AYDIN, Okul Müdürümüz Atakan KOÇHAN ve öğretmenleri eşlik ettiler. İlçe Jandarma Komutanı ARSLANCA; "Öğrencilerimizin bu duyarlı davranışları bizleri gerçekten çok duygulandırdı. Bizler de bu sorumlulukla emanetlerini yerlerine ulaştıracağız. Görüyoruz ki vatanımızın ve milletimizin geleceği emin ellerde." dedi. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yunus AYDIN, 1071 Lira gibi anlamlı bir bağışın maddi yönünden çok manevi yönü ile değerli ve anlamlı olduğunun altını çizerek öğrencilerimize ve öğretmenlerine teşekkürlerini iletti.

Ziyaret, askerlerimizin öğrencilerimizi selamladığı renkli anlarla son buldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: PİRAZİZ'Lİ, ÖĞRENCİLERİMİZDEN, MEHMETÇİĞE, SELAM, VAR, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı