Haber Detayı
01 Mart 2019 - Cuma 19:45 Bu haber 3845 kez okundu
 
PİRAZİZ'DE HİZMET ATAĞI DEVAM EDİYOR !
Piraziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu, Piraziz'de hizmet atağını sürdürüyor.
PİRAZİZ Haberi
PİRAZİZ'DE HİZMET ATAĞI DEVAM EDİYOR !

Piraziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu 5 yılda ilçeye uzun yıllar hizmet edecek altyapısı olan sağlam ve kaliteli yol çalışmalarına imza attı. Bir çok Mahallede beton yol, parke yol ve taş duvar çalışmalarını  tamamlayan  başkan Görgülüoğlu, Piraziz'de çalışmaların devam edeceğinin müjdesini verdi.

MADEN MAHALLESİ BOŞTEPE YOLUNA KAVUŞUYOR !

Bugün Maden Mahallesi Boştepe mevkinde devam eden beton yol çalışmalarını inceleyen başkan Görgülüoğlu, Mahalle sakinleriyle bir araya gelip çalışmalar hakkında bilgi verdi.  Göreve geldiği günden bu yana  Piraziz ve Piraziz'liler için için çözüm odaklı çalıştıklarını söyleyen başkan Görgülüoğlu; Aynı azim ve kararlılıkla Piraziz'de hizmet atağına devam edeceklerini söyledi.

VATANDAŞ HİZMETTEN MEMNUN !

Piraziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu'nun ilk 5 yılında gerçekleştirdiği hizmetten oldukça memnun olduğunu dile getiren vatandaşlar, Maden Mahallesi Boştepe mevkinde Piraziz Belediyesi tarafından gerçekleşen beton yol çalışmalarından dolayı başkan Görgülüoğlu'na  teşekkür ederek memnuniyetlerini ifade ettiler.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: PİRAZİZ'DE, HİZMET, ATAĞI, DEVAM, EDİYOR, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı