Haber Detayı
24 Ocak 2020 - Cuma 09:35 Bu haber 6594 kez okundu
 
PİRAZİZ'DE 2 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ
Piraziz Belediyesi İlan servisinden alınan bilgiye göre İlçemiz Piraziz'de iki kişi hayatını kaybetti. Hayatını kaybedenler arasında Piraziz Şıhkıran Mahallesi Muhtarı Mustafa Aydemir'in dayısı da bulunuyor.
- Haberi
PİRAZİZ'DE 2 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

1- İlçemiz Kargı Mahallesinden, Merhum Hacı Salim Öztürk'ün oğlu, Eski Bulancak Kaymakam Şöförlerinden Bulancak Tapu Kadastro emeklisi Salih, Meliha, Emine, Türkan ve Nurten'in babası, Emekli Polis Memuru Olgun Avcı ve Şıhkıran Mahallesi Muhtarı Mustafa Aydemir'in dayısı Hacı Muradiye Öztürk'ün eşi, Hacı Hüseyin Öztürk vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cuma namazına müteakiben Nefsi Piraziz Köyü Merkez Caminde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.
----------------------------------

2- İlçemiz Çayır Köyünden, Adil Aydemir'in oğlu, Şeyhli Mahallesi Hacıoğullarından Sevim Aydemir'in eşi, Özgür Aydemir ve Barış Aydemir'in babaları, Mustafa,Fatma,Asuman, Fahrettin ve Ercüment Aydemir'in abileri emekli öğretmen Mürsel Aydemir vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cuma namazına müteakiben Piraziz Çayır Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 
PirazizSes olarak hayatını kaybeden vatadanşlarımıza Allah'tan rahmet ailelerine sabır dileriz.
Kaynak: Editör:
Etiketler: PİRAZİZ'DE, 2, KİŞİ, HAYATINI, KAYBETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı