Haber Detayı
17 Aralık 2019 - Salı 11:35 Bu haber 6438 kez okundu
 
MHP BULANCAK İLÇE BAŞKANI OLGUN GEDİK OLDU !
MHP Bulancak İlçe Başkanı Olgun Gedik oldu.
SİYASET Haberi
MHP BULANCAK İLÇE BAŞKANI OLGUN GEDİK OLDU !

MHP Giresun İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal yaptığı açıklamada , MHP Bulancak İlçe Başkanlığına Olgun Gedik olduğunu açıkladı. Ertuğrul Gazi Konal ; ''Parti Tüzüğümüzün 52. ve 54. Maddelerinin tanıdığı yetkilere istinaden; Milliyetçi Hareket Partisi il başkanlığımızın önerisi, Genel Başkanımız Dr Devlet BAHÇELİ ve Genel Merkez Divanımızın onayı ile Milliyetçi Hareket Partisi Bulancak İlçe Başkanlığı görevi  Olgun Gedik beye tebliğ edilmiştir. Bugüne kadar Teşkilata hizmetleri olan Erdoğan IŞIKDEMİR ve yönetimine teşekkür eder; bayrağı daha ileri taşımak İçin görev alan ilçe başkanımız ve yönetimine başarılar dilerim.'' dedi.  

Öte yandan MHP Bulancak İlçe Başkanlığına atanan Olgun Gedik kendisine ait sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.  '' Aziz Ülküdaşlarım, MHP' nin gönül erleri; İlbaşkanımız Sayın 
Ertuğrul Gazi Konal Bey'in tavsiyesi ve Genel Merkezimizin onayı ile girmiş olduğumuz bu kutlu yolun aciz bir neferi olarak gösterdiğiniz ilgi, alaka ve teveccühlerinize sonsuz teşekkür ederim. Davetimize icabet ederek bu kutlu yolda bizlere eşlik edecek olan arkadaşlarıma minnet duygularımı sunarım. Şuan çok yakın bir hastamıza refakat etmekteyim. Dolayısıyla ilginize bizzat cevap verememenin üzüntüsünü yaşıyorum. Enkısa zamanda görüşmek dileğiyle . Tek derdimiz Vatandır. Tek hedefimiz Turandır. Altaylardan atılan ok Ural dağlarına saplanırken, Malazgirit'te yakılan ateş İstanbul'u aydınlatırken bize durmak yok. Selam ve dua ile. Allah (C.C.) yar ve yardımcımız olsun. '' dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, BULANCAK, İLÇE, BAŞKANI, OLGUN, GEDİK, OLDU, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı