Haber Detayı
20 Ocak 2020 - Pazartesi 09:03 Bu haber 2795 kez okundu
 
Giresun Valisi Sarıfakıoğulları Piraziz'de
Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, yapımında sona yaklaşılan Piraziz İmam Hatip Ortaokulu inşaatında incelemelerde bulundu.
PİRAZİZ Haberi
 Giresun Valisi Sarıfakıoğulları Piraziz'de

Yapımına 26 Kasım 2018 tarihinde başlanılan, 3 milyon 748 bin Türk Lirası bütçe ile yaptırılan 16 derslikli okul inşaatını gezen Vali Sarıfakıoğulları, yapılan çalışmalar ve eksikler konusunda yetkililerden bilgi aldı.

Vali Sarıfakıoğulları'na okul binasındaki inşaat çalışmalarının tamamlanma aşamasında olduğu söyleyen yetkililer, okulun bahçe ve çevre düzenlemesindeki eksikliklerin giderilmesi için çalışmaların aralıksız olarak devam ettiği bilgisi verdi. Çalışmaların aksatılmadan devam etmesini söyleyen Vali Sarıfakıoğulları, okulun 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılının 2.Dönemine yetiştirilmesi için eksikliklerin biran önce tamamlanması talimatı verdi.

Okul inşaatındaki incelemelerde; Piraziz Kaymakamımız Muhammed Üsame Soysal, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hüseyin Taşkın, İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yunus Aydın ve müteahhit firma yetkilileri de hazır bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Giresun, Valisi, Sarıfakıoğulları, Piraziz'de, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı