Haber Detayı
09 Ekim 2017 - Pazartesi 21:19 Bu haber 2940 kez okundu
 
Aytekin Şenlikoğlu, AK Parti bu şehrin teminatıdır
AK Parti Giresun İl Başkanlığına atanan Av. Aytekin Şenlikoğlu,Yeşilgiresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde düzenlediği basın toplantısında, eski AK Parti Giresun İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü’nün vefatı nedeniyle yeni görevine atandığını anımsattı.
SİYASET Haberi
Aytekin Şenlikoğlu, AK Parti bu şehrin teminatıdır

Partide ve Giresun’da çok sevilen ve bu davaya ciddi emekler veren Tütüncü’yü saygı ve rahmetle andığını ifade eden yeni Başkan Şenlikoğlu, teşkilatın ve kentin Tütüncü’yü hiçbir zaman unutmayacağını kaydetti.

Şenlikoğlu, AK Parti teşkilatının kuruluşundan bu yana hep içinde olduğunu belirterek, "Hangi durumda hangi görev düşüyorsa yapmaya çalıştık, görevimizi yerine getirmeye çalıştık. Ak Parti’nin Türkiye’de yola çıktığı tarihten itibaren gösterdiği değişimin farkındayız. Bazen eleştiriler oluyor ama gerçek var ki AK Parti bu şehrin teminatıdır" dedi.

Yeni bir yönetim oluşturmayıp mevcut AK Parti teşkilatıyla birlikte kongreye kadar süreci devam ettireceklerini dile getiren Başkan Şenlikoğlu, şöyle devam etti; "İki ilçenin kongresi yapıldı, muhtemelen bu hafta içerisinde ilçe kongrelerinin tarihleri belli olacak. Durmadan yola hızlı bir şekilde devam edeceğiz. Önce teşkilatlarla toplantılar yapmaya başladık. Sürecin ne olacağı beklentisi vardı, bu beklentiyi de karşılamak niyetiyle yeniden büyük hedeflere diyerek yola devam ediyoruz. Hızla yol almamız gereken bir süreç içerisindeyiz"

Başkan Şenlikoğlu, iyi niyetle birlikte hareket edeceklerini ifade ederek, "Dışarıda bırakacağımız bir tek arkadaşımız yok. Farklı fikirleri olan da bizim arkadaşlarımız, bunları diyalogla aşacağız" diye konuştu.

 

Kaynak: Bulancak Yıldız Haber 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aytekin, Şenlikoğlu,, AK, Parti, bu, şehrin, teminatıdır,
Yorumlar
Haber Yazılımı